Dağdeviren Plastik & Ambalaj’ın temelleri B. Uğur Dağdeviren tarafından 2011 yılında atılmıştır. Firmamız sektörde 17 yıllık bilgi, birikim ve tecrübeye sahiptir. İlk olarak ham madde üretimi ile sektöre giren firmamız, 2014 yılı itibarı ile asıl işimiz olan poşet üretimine geçiş yapmıştır.

İlk yıllarda Alçak Yoğunluk Torba ( AYPE ) üretimi yapıp daha sonra hızlı bir şekilde Yüksek Yoğunluk Torba ( YYPE – Hışır ) üretimine geçmiştir. Şu anda ESTİM Kısıkköy Sanayi Sitesi’nde 400m2 kapalı alanda üretime devam etmektedir. Kurulduğumuz günden bu yana Dağdeviren Plastik & Ambalaj olarak “Nasıl daha iyi, daha kaliteli üretiriz?” düşüncesi ile üretim yapıyoruz. Başarının ve kalitenin tesadüfler ile değil, bilgi ve deneyim ile gerçekleştiğine inanıyoruz.

Makine parkurumuzu sürekli geliştirerek yenilikçi olmayı benimsiyoruz. Amacımız daima yüksek kalite, a kalite ham madde seçimi, üretimin her aşamasında dikkat ile özveri ve en önemlisi %100 müşteri memnuniyetidir. Siz değerli müşterilerimizi ESTİM Kısıkköy’deki fabrikamızı ziyaret etmeye davet ediyoruz.